Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2023

 1. Dzisiaj po wieczornej mszy  św. zapraszamy do udziału w Adoracji i uwielbieniu Jezusa Eucharystycznego. A jutro w poniedziałek na 18.00 zapraszamy rodziny i osoby, które pożegnały swoich bliskich w ostatnim czasie
 2. Jutro 13-tego – Dzień Fatimski. Zapraszamy na Różaniec o 17.00 i mszę św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej o 18.00.
 3. W przyszłą niedzielę po mszy św. o 18.00 przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się o uwolnienie i uzdrowienie z chorób i utrapień w ciele i na duchu.
 4. Za tydzień zapraszamy na mszę św. w intencji Ojczyzny o 9.30.
 5. Młodzież i kandydatów do bierzmowania zapraszamy od 19 lutego na msze św. w niedziele o 9.00 w dolnym kościele.
 6. Na spotkanie dla rodziców w dolnym kościele przed I kom św. w tym roku zapraszamy
  we wtorek 21 lutego o 18.45.
 7. We wtorek 14 w liturgii obchodzimy święto Patronów Europy Cyryla i Metodego.
 8. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia pozdrawiamy i składamy życzenia.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która kształtuje światopogląd katolicki.
 10. Zachęcamy chętnych Parafian i Gości do zgłaszania się do scholii muzycznej, która będzie śpiewała na Triduum Paschalnym. Prosimy zgłaszać się do pani Anny Maleńczyk. Telefon podany w biuletynie Skarbiec Matki Kościoła, lub zgłosić się osobiście po mszach św. o 9.30 do zakrystii.
 11. W godzinach urzędowania kancelarii oraz przed i po Mszach św. wieczornych w tygodniu można w zakrystii składać PIT-y do bezpłatnego rozliczenia z możliwością przekazania 1,5% podatku na naszą parafię i świetlicę dla dzieci. Bezpłatne rozliczenie dotyczy PIT-ów prostych – bez odliczeń.
 12. Wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tace i do puszek oraz wpłaty na konto bankowe parafii pomimo rosnących trudności życia u wielu osób i rodzin. Wszystkich czyniących dobro polecamy w modlitwie dziękczynnej na mszy św. w każdy poniedziałek o 18.00.
 13. W naszej parafii zakończyliśmy kolędę. Jako duszpasterze cieszymy się z osobistych spotkań, wspólnej modlitwy i rozmów z naszymi Parafianami. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz wszelkie dobro i ofiary. Sprawozdanie ze statystki kolędy 19 lutego.
 14. W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz naszych Bliskich
  i Parafian: Halinę Namysł i Tadeusza Gwis. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia i wszystkich polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 15. W ramach Nowej Ewangelizacji zapraszamy na katechezy dorosłych i młodzieży, które mogą pomóc żyć wiarą w poniedziałek i czwartek o 18.45 w dolnym kościele. Posłuchajmy teraz świadectwa i zaproszenia. Prosimy bardzo…