Ogłoszenia Parafialne 22.10.2023

 1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o 17.15. Dzieci od poniedziałku do piątku
  o 16.30.
 2. Trwamy w modlitwie w intencji o zaprzestanie wojny na Ukaranie i Ziemi Świętej.
 3. Dzisiaj Niedziela Misyjna i rozpoczynamy kolejny Tydzień Misyjny. Przed kościołem można złożyć dobrowolną ofiarę do puszek na wsparcie dzieła misyjnego na świecie.
 4. W czwartek 26 X przypada 43 rocznica beatyfikacji ks. Orione.
 5. W sobotę 28 października przypada święto św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Tadeusz Buda, którego otoczymy modlitwą
  i życzeniami podczas mszy św. o 18.00.
 6. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów pozdrawiamy i otaczamy modlitwą i życzeniami.
 7. Zapraszamy na adorację Jezusa Eucharystycznego w Kaplicy Adoracji.
 8. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania i w niedziel po mszach św. oprócz 18.00.
 9. Są do nabycia kalendarze diecezji kaliskiej na 2024 rok. Cena 6 zł na utrzymanie kleryków WSD z naszej diecezji.
 10. Trwa nabór kandydatów do sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów we wtorek 24 października po mszy św. wieczornej.
 11. Za tydzień zapraszamy dzieci i rodziców po I komunii św. na msze św. o 11.00. Spotkanie organizacyjne w sprawie rocznicy komunii św. po mszy św. w dolnym kościele.
 12. W ubiegłą niedzielę ramach obchodów XXIII Dnia Papieskiego na rzecz budowania żywego pomnika Jana Pawła II zebraliśmy do puszek przed kościołem 3607 zł. dla wspierania w nauce uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin. Z naszej parafii w ostatnich 6 latach takie wsparcie otrzymały 2 osoby.
 13. W sobotę o 10.00 zapraszamy na spotkanie scholii.
 14. Dzisiaj w kościołach w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we mszach św. i przystępujących do komunii św.
 15. Za wszystkie wyrazy okazanej dobroci i życzliwości oraz złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Czyniących dobro duchowe i materialne otaczamy wdzięczną modlitwą w każdy poniedziałek o 18.00. Informacja o podejmowanych przez parafię inwestycjach znajduje się w gablocie.
 16. W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarz Parafian: Andrzeja Grzelaka i Teresę Matczak. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia i polecamy Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…