Ogłoszenia Parafialne 14.04.2024

 1. Trzecią niedzielę wielkanocną przeżywamy jako Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Celem jest zwrócenie uwagi na moc Słowa Bożego, które może stać się drogą i życiem każdego z nas. Słowo Boże jest źródłem odnowy i ewangelizacji każdej rodziny i naszej wspólnoty parafialnej. Inicjatywa została zapoczątkowana w 2009 roku przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Kościele Katolickim.
 2. Po mszy św. wieczornej zapraszamy do adoracji NS i modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie.
 3. Trwamy w ufnej i pokornej modlitwie o ustanie wojny w Ukrainie i Ziemi Świętej.
 4. Dzisiaj o 16.00 msza św. dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin.
 5. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia pozdrawiamy i polecamy Bożej Opatrzności
 6. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza osoby samotne, starsze i nie tylko na kawę ks. Orione do świetlicy w ogrodzie po mszy św. o 9.30.
 7. Spotkanie rodziców dzieci przed I komunią św. w środę 17 kwietnia o 18.45.
 8. Za tydzień 21 kwietnia Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczniemy Tydzień Modlitw i Powołania do służby Bożej w Kościele.
 9. Zachęcamy do czytania komunikatów o różnych wydarzeniach zamieszczonych na parafialnej stronie internetowej, Facebooku  oraz w gablocie przy kościele.
 10. W niedzielę 21 kwietnia po mszy św. o 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przed rocznicą Pierwszej Komunii św.
 11. Serdecznie zapraszamy wszystkie Wspólnoty i Grupy Parafialne na spotkanie Wielkanocne w świetlicy w sobotę 27 kwietnia o 15.00.
 12. Wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tace i do puszek oraz wpłaty na konto bankowe parafii pomimo trudności życia u wielu osób i rodzin. Wszystkich czyniących dobro polecamy w modlitwie dziękczynnej na mszy św. w każdy poniedziałek o 18.00.
 13. Do 21 kwietnia na tyłach domu zakonnego od strony ogrodu możemy składować elektrośmieci. Informacje na plakacie.
 14. W minionym tygodniu pożegnaliśmy i odprowadziliśmy na cmentarze naszych Parafian i Bliskich: Alinę Smulską, Ewę Krzyżaniak, Karola Pawlaka, Alinę Korpik i Mariannę Kraszewską. Pomódlmy się za nich oraz rodziny: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek….