Uroczystości odpustowe w Parafii św. Alojzego Orione
17 maja, w niedzielę, wspólnota parafii św. Alojzego Orione w Warszawie świętowała odpust ku czci swojego patrona. Ten uroczysty dzień połączono z jubileuszem dwudziestolecia święceń kapłańskich miejscowego proboszcza, księdza Jarosława Gralickiego FDP. Centralnym punktem obchodów była dziękczynna Eucharystia pod przewodnictwem samego jubilata. Mszę koncelebrowali współbracia: ks. Piotr Jasek FDP, ks. Piotr Baran FDP, ks. Przemysław Piechowski FDP oraz ks. dr Tomasz […]
Uroczystości odpustowe w Parafii św. Alojzego Orione Dowiedz się więcej »