1.    Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Święta Paschalne są czasem radości z powodu nowego życia, które stale w nas się odradza dzięki tajemnicy Jezusa Chrystusa. To On – ukrzyżowany  i zmartwychwstały Pan – otwiera przed nami przedziwną perspektywę życia, które przechodzi przez doświadczenia krzyża i grobu, by rozbłysnąć światłem i mocą zmartwychwstania. Życzymy naszym parafianom, gościom najgłębszych i najbardziej osobistych spotkań ze Zmartwychwstałym Jezusem.

2.    W Niedzielę Zmartwychwstania Msze św. o godz. 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00. Nie ma Mszy św. o 16.00.

3.    W Poniedziałek Wielkanocny o godz. 12.30 Msza św. w intencji małżeństw przeżywających rocznice i jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa. Porządek Mszy św. niedzielny, nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

4.    Od poniedziałku rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy. Oktawa jest pojmowana jak jeden wielki dzień. Wskazują na to słowa Modlitwy Eucharystycznej – „ Uroczyście obchodzimy święty dzień Zmartwychwstania.” Szczególnie w tym czasie zapraszamy na Eucharystię o godz. 18.00.

5.    Od wtorku do soboty w kaplicy Adoracji o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6.    Dziękujemy za wspólnotę modlitwy w czasie Triduum Paschalnego. Kapłanom, służbie liturgicznej, scholii, osobom przygotowującym wystrój naszej świątyni.

7.    Dzisiaj o godz. 17.15, II Nieszpory z Uroczystości Zmartwychwstania kończące Triduum Paschalne.

8.    Na radosne przeżywanie Zmartwychwstania Chrystusa Pana przyjmijcie Boże błogosławieństwo.