DODAJ INTENCJĘ


o załatwienie ważnych dla mnie spraw rozwiązanie problemów

 Proszę Panie Jezu proszę pomóż znaleźć dobrą pracę. Boże błogosławieństwo finansowe. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową Proszę o modlitwę za mnie.

 Proszę o łaskę nawrócenia, przemianę życia, szczęśliwą operację, uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława.


Błagam o modlitwę bym odnalazła moją drogę w życiu.


Proszę o modlitwę w intencji mojego wyjazdu do Niemiec, żeby było tam bezpiecznie i nic złego mi się nie stało, żeby nie było ataków terrorystycznych. Proszę o opiekę Matki Bożej i ochronę przed wszelkim złem, oraz żebym poznała tam dobrych, wierzących ludzi a moi przyjaciele z Polski mogli mnie odwiedzać. Proszę o poznanie wierzącego, odpowiedzialnego chłopaka i łaskę czystej miłości.


Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz. Jezu Ufam Tobie.
Dziękujemy Ci Ojcze nasz.

Bardzo serdecznie proszę o modlitwę w bardzo ważnej, pilnej i trudnej dla mnie intencji wiadomej Bogu, o pomoc Bożą.

W intencji dusz w czyśćcu cierpiących Panu Bogu znanych


Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie duszy i ciała oraz Błogosławieństwo Boże dla Martynki i jej bliskich.

Proszę o modlitwę za mnie ( Anna) i Krzysztofa, aby Pan Bóg dał nam łaskę odnalezienia się na nowo i szansę na budowanie miłości narzeczeńskiej między nami na fundamentach przykazań Bożych.

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, o uleczenie ze stwardnienia rozsianego oraz o modlitwę w intencji moich córek i męża - o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

O zdrowie i dalszą drogę życia dla Stanisława i całej rodziny.

O Boże Błogosławieństwo i dar stałego prezbitera dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.

O Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

Przepraszam za wszystkie grzechy, proszę Boga o wybaczenie, a także o wyratowanie z bardzo dla mnie trudnej sytuacji, w której się znalazłem  oraz o potrzebne w tym czasie łaski. Jezu, ratuj! Proszę też za moich prześladowców.

Proszę o modlitwę w intencji 16-sto letniej Wiktorii o potrzebne łaski i uzdrowienie kręgosłupa.

Proszę o modlitwę za Luisę i jej męża Jerzego.

O dar stałego prezbitera  i Boże Błogosławieństwo dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.

O Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

Błagam o modlitwę w intencji chorej babci Wiesławy, proszę o zdrowie i ulgę w cierpieniu ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej

Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych emocji; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób zagrażających życiu, przylgnięcie do Boga i życie zgodne z Przykazaniami dla Martynki i jej bliskich. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę w intencji miłości wzajemnej, powrotu Mateusza, wiary w Boga dla niego, Boskiej opieki nad nami i naszymi rodzinami

Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Świętego i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona. O pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Świętego: dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, Ewy, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, i o nawrócenie nas i bliskich nam osób.

Kochana Matko Boża, moja Królowo, błagam Cię o Twoją opiekę, Twoje wsparcie i Twoje wstawiennictwo u Syna Twego Jezusa Chrystusa dla 25 letniej Agnieszki, która obecnie wraz z roczną córeczką Alą mieszka w Irlandii.
Matko Boża, Matko Pięknej Miłości, Królowo Polski i moja Królowo, błagam Cię, uratuj Agnieszkę.
Nie pozwól by zło zwyciężyło w Jej życiu. Wypełnij Jej życie prawdziwą wiarą, nadzieją i miłością. Pomóż nam być razem. Błagam Cię Matko Moja!