DODAJ INTENCJĘ


 

 

Proszę o modlitwę za Luisę i jej męża Jerzego.

O dar stałego prezbitera  i Boże Błogosławieństwo dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.

O Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

Błagam o modlitwę w intencji chorej babci Wiesławy, proszę o zdrowie i ulgę w cierpieniu ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej

Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych emocji; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób zagrażających życiu, przylgnięcie do Boga i życie zgodne z Przykazaniami dla Martynki i jej bliskich. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę w intencji miłości wzajemnej, powrotu Mateusza, wiary w Boga dla niego, Boskiej opieki nad nami i naszymi rodzinami

Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Świętego i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona. O pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Świętego: dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, Ewy, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, i o nawrócenie nas i bliskich nam osób.

Kochana Matko Boża, moja Królowo, błagam Cię o Twoją opiekę, Twoje wsparcie i Twoje wstawiennictwo u Syna Twego Jezusa Chrystusa dla 25 letniej Agnieszki, która obecnie wraz z roczną córeczką Alą mieszka w Irlandii.
Matko Boża, Matko Pięknej Miłości, Królowo Polski i moja Królowo, błagam Cię, uratuj Agnieszkę.
Nie pozwól by zło zwyciężyło w Jej życiu. Wypełnij Jej życie prawdziwą wiarą, nadzieją i miłością. Pomóż nam być razem. Błagam Cię Matko Moja!